praca

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ DO OBRÓBKI BLACH / OPERATOR CNC

Opis stanowiska:

  • obsługa maszyn i urządzeń w tym CNC (wykrawarka, prasy krawędziowe, laser, gilotyna, tokarka)
  • wykonywanie detali zgodnie z dokumentacją techniczną na podstawie istniejących programów
    ewentualna korekta parametrów – po przeszkoleniu
  • kontrola wykonanych części
  • przestrzeganie procedur i zasad bezpieczeństwa pracy
Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane,
  • preferowane wykształcenie techniczne na kierunkach mechanicznych minimum średnie,
  • biegła znajomość rysunku technicznego,
  • znajomość obsługi urządzeń pomiarowych,
  • dokładność i precyzja, skrupulatność, solidność,
  • zdolność analitycznego myślenia,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • motywacja do pracy,
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym.
Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w młodym dynamicznie rozwijającym się zespole,
  • możliwość zdobywania nowych doświadczeń i podnoszenia kwalifikacji,
  • dostęp do najnowszych technologii,
  • możliwość przyuczenia.

PRACOWNIK PRODUKCJI

  • praca związana z produkcją elementów ze stali nierdzewnej
  • przygotowanie półproduktów przed spawaniem
  • obróbka półproduktów po spawaniu (np. nadawanie powierzchni poler, szlif, mat)
Wymagania:
  • mile widziane, lecz nie wymagane doświadczenie na podobnych stanowiskach
  • chęć uczenia się
  • sumienne i rzetelne wywiązywanie się z powierzonych zadań
Oferujemy:
  • stałe miejsce pracy
  • możliwość stałego zatrudnienia na zasadzie umowy o pracę
  • możliwość rozwoju i uczenia się

dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres: praca@wiper.pl

Uwaga, aby podjąć proces rekrutacji, prosimy o dopisanie do każdego zgłoszenia następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)