Wiper Sp. z o.o.

Fundusze UE

INTENSI 316

Nowy Produkt

Nowy Produkt!

Wiper Intensi 316

Odpływ liniowy z serii INTENSI 316 to najnowszy produkt lidera na polskim rynku w zakresie produkcji nowoczesnych wyposażeń łazienek. Marka Wiper poprzez swoje działania zdołała zyskać zaufanie klientów i zostać wiodącym producentem polskiego rynku oraz rozszerzyć swoją działalność na międzynarodową skale.

Intensi 316 to rynienka prysznicowa z gwarancją wysokiej jakości wykonania, bogatym wyposażeniem akcesoriów oraz ogromnym wachlarzem możliwości, który pozwoli na idealne dopasowanie odpływu do naszych potrzeb. Za jej wysoką odporność odpowiedzialne jest między innymi wykonanie przy użyciu nierdzewnej stali AISI 316, która odporna jest na korozję czy środki chemiczne. 

Znalezienie produktu o wymiarach pasujących do naszego prysznica nie zawsze bywa łatwe. Na szczęście jedną z największych zalet Intensi 316 jest możliwość samodzielnego przycięcia rynny do wybranego rozmiaru za pomocą umieszonych w zestawie prowadnic oraz brzeszczotów. Standardowa długość rynny wynosi 1200 mm a docięcie umożliwia zmniejszenie jej długości do nawet 500 mm!

Wykorzystanie specjalistycznej powłoki PVD, która jest odporna na odpryski i przebarwienia, umożliwia wybór jednego z 5 dostępnych wersji kolorystycznych. W skład naszej oferty wchodzą aż 3 odcienie złota. Kolory znajdujące się w naszej ofercie to Silver, Bright Gold, Gold, Honey Gold oraz Graphite Black. Ponadto każda wersja kolorystyczna jest dostępna w 3 różnych wykończeniach powierzchni, poler, mat oraz szlif.

Intensi 316 oprócz szerokiej gamy kolorystycznej, posiada również wybór wzoru kratki odpływu w dwóch wersjach:

  • LIN – wersja standardowa, bez dodatkowych otworów
  • LAN – kratka posiadająca dodatkowe liniowe otwory po środku.

Niezależnie od wyboru, nie ma to bezpośredniego wpływu na wydajność odprowadzania wody z prysznica. Odpływy liniowe Intensi 316 wyposażone są w pojedyncze (UNO) lub podwójne (DUO) syfony bean zapewniające dużą przepustowość wodny na poziomie 36/54 litrów na minutę. Dzięki ich niskiej zabudowie umożliwiają one montaż w niemal każdej łazience bez konieczności głębokiego wkuwania.

Intensi 316 to idealne rozwiązanie dla osób lubiących mieć wybór oraz ceniących sobie wysokiej jakości wykonanie. Jej możliwość samodzielnego docięcia według własnych potrzeb, wybór jednej z licznych wersji kolorystycznych, wzorów kratek oraz ich wykończeń, kończąc na syfonach sprawia, że odpływ liniowy Intensi 316 jest stworzony dla każdego.